Події

6-й МОЛОКІЯ ЛЬВІВСЬКИЙ ПІВМАРАФОН 2021

Сьогодні, вкотре, ми супроводжували 6-й МОЛОКІЯ ЛЬВІВСЬКИЙ ПІВМАРАФОН 2021 у складі 11-ьох екіпажів та 13-ьох волонтерів ГО Мотодопомога. Проте вперше він виявився достатньо морально складним.
Протягом всього марафону нас супроводжувала прекрасна погода (температура повітря не перевищувала +23°С) та відчуття, що все йде досить непогано: учасники бігли в хорошому темпі, маршали задавали позитивний настрій (окреме дякую дівчинці, яка заряджала позитивним усіх присутніх та учасників на перехресті вулиць Князя Романа та Костя Левицького) і лише жителі міста були дещо невдоволені перекриттям міста.
Проте на фініші нас очікувала не просто неприємна подія і все ж навіть тоді ми робили все можливе і все, що від нас залежало, для позитивного результату. Година реанімаційних дій,які було розпочато з перших хвилин інциденту не змогли врятувати життя одного з учасників.
Приносимо щирі співчуття рідним та близьким.
Ця подія була завершальною на дистанції 21км і попереду нас очікував ще один супровід на дистанції 10км. Привівши себе в порядок ми розпочали роботу.
І цей шлях виявився також нелегким, адже на вулиці Митрополита Андрея одному з учасників стало погано. Першими на місці події були учасники півмарафону та волонтери МотоДопомога, частина яких розпочали реанімацію потерпілого, а інші поїхали за каретою швидкої допомоги.
На щастя, учасника вдалось реанімувати і вже в стабільному стані швидка допомога госпіталізувала чоловіка.
Доїхавши до фінішу ми видихнули з полегшенням.
Дякуємо організаторам за організацію Lviv Half Marathon та просимо всіх учасників майбутніх спортивних подій берегти своє здоров’я та нерви рідних та близьких.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *