Події

Gran Fondo Ukraine 2021

343.
343 м/с.
343 метри на секунду – швидкість звуку.
343 метри – приблизна відстань, на якій іноді били блискавки на найбільш віддаленій точці розвороту велосипедних змагань Гран Фондо, що пройшли на мальовничих дорогах від Старого Самбору до Ужка й назад.

Але про все по черзі.

Спочатку спортсмени обрали відстань, яку вони були впевнені, що подолають. 90 км може виглядати важко, але коли інший варіант – 140 км, який ще й передбачає спуск та підйом Ужоцьким перевалом, а повний набір висоти налічував 2км… ух, друже, тут вже не достатньо проїхатись раз в рік з друзями на каву в сусідній мікрорайон, тут вже потрібно готуватись!

І вони це зробили! Поступово, підйом за підйомом, але майже всі спортсмени подолали поставлені перед собою задачі, а в кого виникали труднощі – тут вже до справи бралась Мотодопомога. Контроль дорожньої ситуації, домедична допомога і просто підтримка учасників та організаторів змагань – все це входить в “комплект”, коли наші респондери виїжджають на супровід.

Так от, коли остання пара реагувальників дісталась точки розвороту внизу Ужоцького перевалу, пустився такий дощ, а потім і гроза, що на вулиці не залишилось абсолютно нікого. Абсолютно нікого окрім відважних волонтерів, що продовжували “приймати” спортсменів та й… та й тих самих спортсменів, які незважаючи на погодні умови – продовжували йти до своєї цілі. Крутезний ухил, мокрий асфальт, стіна води у вигляді дощу та блискавиці, що били поруч, схоже, не мали влади над тими відчайдухами.

Загалом, цього разу все обійшлось лише судомами, падіннями, потертостями та забоями, що хоч зробило наші аптечки трііішки пустішими, проте ми раді, що лише ці знання й вміння нам знадобились і додому всі поїхали втомленими, проте гордими за подолані дистанції та сповнені вражень від такої події.

Дякуємо організаторам, поліції та волонтерам з гарно пророблену роботу! Бережіть себе, та будьте здорові!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *