Події

II Всеукраїнський круглий стіл реагувальників на мотоциклах

Пройшов цілий непростий рік з нашої останньої зустрічі-знайомства. Ми сумували за новими друзями та колегами по спільній справі і в цей же ж час – набирались нових знань, невтомно відпрацьовувати вже наявні навики, вдосконалювались та формували стратегії розвитку.
Чесно кажучи вже й не сподівались на зустріч, проте, вочевидь, сумували не лише ми)
І нарешті настав день довгоочікуваної зустрічі з колегами-реагувальникам з Одеси, Києва і Дніпра. Ми готувались, адже насправді мали що показати, бо рік виявився напрочуд продуктивним.
 
 
Отож, цими вихідними відбувся II Всеукраїнський круглий стіл реагувальників на мотоциклах, а приймаючою стороною була надзвичайно гостинна Одеса.

По приїзду в місто нас зустріли волонтери Moto Health NGO, довезли до місця ночівлі, де ми провели час до початку всього дійства.

Після реєстрації та дочекавшись інших учасників круглий стіл було офіціно розпочато.
 
 

Кожна з організацій, а саме MotohealthNGO, MotoHelp, MotoHelpersDnipro та СЕМПО, ГО Одесса, доповідали про свої здобутки та розчарування, ділилися отриманими знаннями та досвідом і загалом розповідали про спільну діяльність у своїх містах.

Чесно, перебувати в одному приміщенні не з одним десятком однодумців, в кожного з яких горять очі та палає серце думкою допомогти брату/сестрі по транспортному засобу – це неабияке щастя.
Отож, підсумувавши зустріч планами на майбутній рік та набравшись натхнення від друзів-волонтерів ми приступаємо з новими силами до роботи.
 
Оскільки у Львові погода поки що не для їзди на мотоциклі, ми плануємо провести не одне заняття з надання домедичної допомоги, відпрацювання з контраварійного керування транспортним засобом та по радіо зв’язку.
Безмежно вдячні волонтерам MotoHealthNGO за теплу зустріч, надзвичайно гостинний прийом та круту організацію події – ви шалено крутезні! Також вдячні друзям волонтерам з Motohelp, MotohelpersDnipro та СЕМПО за щирість та відкритість у обміні досвідом.
Коментарі Вимкнено до II Всеукраїнський круглий стіл реагувальників на мотоциклах