Наша історія

Зародження Мотодопомоги

Історія Мотодопомоги бере свій початок з 2012 року, а саме з формування ідеї створення об’єднання небайдужих мотоциклістів. На цей момент команда активних волонтерів та співпереживаючих налічувала близько 55 людей.

Робота волонтерів полягала в виїзді лише на мото-ДТП, повідомлення про які отримували на телефон оператора – 097 013 6699. Варто зауважити, що з початку діяльності і станом на сьогодні цей телефон не змінювався.

Вже тоді, починаючи з серпня по листопад, волонтери виїхали на 13 ДТП за участі мототранспорту. Окрім цього, активний волонтерський склад надавав консультації та допомогу щодо технічних несправностей транспорту.

Через рік, у 2013р., почалась спільна робота з Lviv Bicycle Club.

Проте не все було так просто, адже необхідність поєднувати основну роботу волонтерів та важкі, стресові та доволі часті виїзди на ДТП в різний час доби спонукали особистому вигорянню. Волонтери покидали свою діяльність і до кінця 2014 кількість волонтерів налічувала 17 людей.

Другий етап Мотодопомоги

Друге дихання МД отримала під кінець 2015 початок 2016 року. Кількість учасників налічувала приблизно 12-15 людей. Проте і цей склад не можна було назвати постійним, адже одні волонтери покидали діяльність, а інші приходили з новими силами та амбіціями.

Основним завданням залишилось – виїзд та допомога на ДТП. Також волонтери продовжували брати участь у супроводах. Одним з найважливіших напрямків, який почали розвивати волонтери Мотодопомоги – інформування учасників дорожнього руху про бeзпeку двоколісних в рамках заходу “Motosafe”,  до організації якого долучилась Патрульна поліція м. Львова. 

У 2018р. відбулось багато подій, які згодом повпливали на подальшу долю Мотодопомоги, серед них були і співпраця з Муніципальною поліцією та евакуатором, підготовка до реєстрації громадської організації та формування статуту (частину якого використано в діючому статуті), здобуття знань в Червоному Хресті, що супроводжувалось отриманням відповідних сертифікатів, а також відбувся перший “День відкритих дверей”.