Події

XII Львівська Сотка та Риболовля – моя мрія 2021

Все змішалось. Люди, коні… В нашому випадку – риба, велосипеди…
Коли в один день потрібно перекрити два заходи. Благодійний рибальський фестиваль Риболовля – моя мрія 2021 та супровід XII Львівська Сотка .
І жоден захід ми не могли оминути. Адже на трасі, прогрітій 2000 коліс, на нашу допомогу та прикриття чекали завзяті спортсмени, які, незважаючи на небезпеку, йдуть до мети.
А за 30 км у бік, де в дзеркалі озер тоне сонечко, діти наших воїнів, сироти та дітки з малозабезпечених сімей, так хотіли поділитись із нами своїми емоціями та обмінятись посмішками.
А знали б ви, який внутрішній конфлікт мучив нашого реагувальника, який так хотів погризти медальку, завойовану на велосотці! Ось вона – самовідданість! З тріском і очима, повними сліз – порвати на собі велошорти, взутись в мотоекіп і сказати «Я з вами!»
І от, ти прокидаєшся вранці. Моти запаковані по саме «не можу» карематами, вудочками, купальниками. В кофрах повзають опариші. Всі налаштовані на шалений улов.
І тут до тебе приходить велика сила – усвідомлення! Спершу сотку відпрацювати, а потім рибалити.
Ну, що ж. Сорі, опариші, потерпіть, терпець вас шліфує.
А всесвіт чує наші думки. Улов таки був неслабенький. Ще до риболовлі.
Завали, перелом ключиці, перелом нижньої кінцівки, втрата свідомості і безліч розбитих колінок і ліктиків.
Дивно було б, якби з 1000 велосипедистів всі приїхали як з салону – не биті / не фарбовані. Тим паче, квест цього разу був з цікавими перешкодами. Потяг, машиніста якого не вдалось переконати що він мусить трішки постояти і пропустити велосипедистів… А Зірка, яка вирішила вискочити під колеса одному з учасників змагань! Оте її ображене «мууу» і помахи довжелезними фешн-лакшері-війками, що ледь приховували сум в її очах… Можливо, вона всього лиш підвезти його хотіла…
Так, вже з майже порожніми аптечками, але кофрами, заповненими снастями, ми помчали до більш як двох сотень діточок, які вже чекали рибалити і кататись на крутезних мотоциклах.
І лиш опариші, десь ближче до ранку, в депресивному стані, відчули, що гамма їх емоцій з довгоочікуваного спокою змінилась на гнітюче відчуття непотрібності…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *